Home

Menunjuk profesional argumen jalgpall maksim podholjuzin Habitat Mempelai bioskop

Uudised
Uudised

FCI Levadia - FC Levadia tegi täna Lilleküla jalgpallihallis 0:0 viigi  Nõmme Kaljuga. Kohtumine oli hooajaeelsele kontrollmängu kohaselt väga  võitluslik ning FC Levadia noore koosseisuga meeskond esitas südika partii.  "Esimene poolaeg meeldis
FCI Levadia - FC Levadia tegi täna Lilleküla jalgpallihallis 0:0 viigi Nõmme Kaljuga. Kohtumine oli hooajaeelsele kontrollmängu kohaselt väga võitluslik ning FC Levadia noore koosseisuga meeskond esitas südika partii. "Esimene poolaeg meeldis

fcilevadia - YouTube

Ründetalent valmistub hüppeks piiri taha - Jalgpall - Postimees Sport:  Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Ründetalent valmistub hüppeks piiri taha - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Maksim Podholjuzin sõlmis FC Levadiaga uue lepingu | Jalgpall | ERR

Tallinna Flora sai Narva Transi üle napi võidu | Jalgpall | ERR

FCI Levadia alistas Jekaterinburgi Urali duubli 5:0 - FCI Levadia Tallinn

FC Kuressaare Levadia võttis jõuga oma - FC Kuressaare

Raplamaa JK ei leidnud FCI Levadia viiele väravale vasturohtu - Raplamaa  Sõnumid
Raplamaa JK ei leidnud FCI Levadia viiele väravale vasturohtu - Raplamaa Sõnumid

Eesti jalgpall - Maavõistlusmäng 5. märtsil kell 21:15 Victoria staadionil  GIBRALTAR - EESTI 0:2 (0:1) Väravad: 11. Dmitri Kruglov, 81. Rimo Hunt  Hoiatused: - Gibraltar: 1-Jordan Perez, 2-David Artell, 3-Yogen Santos,  4-Danny
Eesti jalgpall - Maavõistlusmäng 5. märtsil kell 21:15 Victoria staadionil GIBRALTAR - EESTI 0:2 (0:1) Väravad: 11. Dmitri Kruglov, 81. Rimo Hunt Hoiatused: - Gibraltar: 1-Jordan Perez, 2-David Artell, 3-Yogen Santos, 4-Danny

Andero Pebre - Player profile | Transfermarkt

Marek Havlik of team 1. FC Slovacko, Czech soccer league season 2017/2018,  Stock Photo, Picture And Rights Managed Image. Pic. CKP-P201707250572701 |  agefotostock
Marek Havlik of team 1. FC Slovacko, Czech soccer league season 2017/2018, Stock Photo, Picture And Rights Managed Image. Pic. CKP-P201707250572701 | agefotostock

Levadia võitis Tammekat suurelt, Podholjuzin lõi kaks - Soccernet.ee -  Jalgpall luubi all!
Levadia võitis Tammekat suurelt, Podholjuzin lõi kaks - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Koondise koosseis

FCI Levadia Tallinn on Twitter: "FC Levadia - Narva Trans 1:1. Meie värava  lõi Pavel Marin, Maksim Podholjuzin sai teisel poolajal punase kaardi.  https://t.co/5qnVWdKw7T" / Twitter
FCI Levadia Tallinn on Twitter: "FC Levadia - Narva Trans 1:1. Meie värava lõi Pavel Marin, Maksim Podholjuzin sai teisel poolajal punase kaardi. https://t.co/5qnVWdKw7T" / Twitter

Podholjuzin: praegu meeldib mulle rohkem keskkaitses - Soccernet.ee -  Jalgpall luubi all!
Podholjuzin: praegu meeldib mulle rohkem keskkaitses - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Maksim Podholjuzin - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!